S. NO ADI ÜNİVERSİTE D/Ö BÖLÜMÜ ŞEHİR
1 Bünyamin Yamanarda Sakarya Üniv. Devlet Sosyal Hizmet Sakarya
2 Can Çetin Çukurova Üniv. Devlet İnşaat Mühendisliği Adana
3 Ufuk Avcı Çukurova Üni. Devlet Hemşirlik Adana
4 Ebrar Üretürk Namık Kemal Üni. Devlet Biyosistem Mühendisliği Tekirdağ
5 Esra Ay Çanakkale 18 Mart Üni. Devlet Acil Yardım ve Afet Yönetimi Çanakkale
6 Büşra Karaçay Çukurova Üni. Devlet Hemşirelik Adana
7 Kamil Düverlioğlu Mersin Üni. Devlet Elektrik/Elektronik Mühendisliği Mersin
8 Mehmet Ali Baygın Selçuk Üni. Devlet Elektrik/Elektronik Mühendisliği Konya
9 Soner Hoşadam Çukurova Üni. Devlet İktisad Adana
10 Mustafa Baygın Selçuk Üni. Devlet Veterinerlik Konya
11 Öyküm Ari Ankara Üni. Devlet Türk Dili ve Edebiyatı Ankara
12 İzel Kirmitçi Eskişehir Osmangazi Üni. Devlet Zihinsel Engelliler Öğretmenliği Eskişehir
13 Mustafa Aslıhan Bahçeşehir Üni. Özel Hukuk İstanbul
14 Sümeyyecan Yüksel Karadeniz Teknik Üni. Devlet PDR Trabzon
15 Orhan Gülen Mustafa Kemal Üni. Devlet Acil Yardım ve Afet Yönetimi Hatay
16 Mert Altun Çukurova Üni. Devlet PDR Adana
17 Sergen Gümüş Çukurova Üni. Devlet Endüstri Mühendisliği Adana
18 Ali Reyhanioğlu  Uşak Üni. Devlet Makine Mühendisliği Uşak
19 Ahmet Yiğit Akdeniz Üni. Devlet Endüstri Mühendisliği Antalya
20 İsmail Akdağ Uşak Üni. Devlet PDR Uşak
21 Sebahat Karadağ Üsküdar Üni. Özel Psikoloji İstanbul
22 Nizamcan Yüksel Karadeniz Teknik Üni.  Devlet PDR Trabzon
23 Zihniyet Bozoğlan Kocaeli Üni. Devlet Sosyal Hizmet Kocaeli
24 Yeşim Kiralioğlu Yıldırım Beyazıt Üni. Devlet Bilgi ve Belge Yönetimi Ankara
25 Melahat Hacımurtazaoğlu Kırıkkale Üni. Devlet Çocuk Gelişimi Kırıkkale
26 Taner Köybaşı Mersin Üni. Devlet Okul Öncesi Öğretmenliği Mersin
27 Harun İnce K.Maraş Sütçü İmam Üni Devlet Kamu Yönetimi Kahramanmaraş
28 Yüsra Kanat Karadeniz Teknik Üni. Devlet İşitme Engelliler Öğretmenliği Trabzon
29 Dolunay Dik Kocaeli Üni. Devlet Sivil Hava ve Ulaştırma İşletmeciliği Kocaeli
30 Demet Kirmit Gaziantep Üni. Devlet Sınıf Öğretmenliği Gaziantep
31 Ela Remazan Uşak Üni. Devlet Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Uşak
32 Elif Albustanlı Kanada Üni. Yurtdışı Halkla İlişkiler Kanada
33 Hilal Kaya Giresun Üni. Devlet PDR Giresun
34 İlayda Sayıkan Çukurova Üni. Devlet Radyo ve Televizyon Programcılığı Adana
35 Pelin Ekenel Eskişehir Anadolu Üni. Devlet İngilizce Öğretmenliği Eskişehir
36 Edibe Kala Çankırı Karatekin Üni. Devlet Uluslararası İlişkiler Çankırı
37 Kübra Aşçı Kırıkkale Üni. Devlet Çocuk Gelişimi  Kırıkkale
38 Erdem Aytuğ Dumlupınar Üni. Devlet Bilgisayar Mühendisliği Kütahya
39 Muhammet Işıldak Sakarya Üni. Devlet Lojistik Sakarya
40 Ali Al-Sharif Bahçeşehir Üni. Özel İnşaat Mühendisliği İstanbul
41 Mert Timur Uşak Üni. Devlet Kamu Yönetimi Uşak
42 Nuh Engin Giresun Üni. Devlet Beden Eğitimi Öğretmenliği Giresun
43 Tuğçe Ekenel Çukurova Üni. Devlet Bankacılık Adana
44 Katibe Bilegi Kütahya Üni. Devlet Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Kütahya
45 Mehmet Ata Kürdi Süleyman Demirel Üni. Devlet İnşaat Mühendisliği Isparta
46 Yunus Ürer Sakarya Üni. Devlet Makine Mühendisliği Sakarya
47 İnci Demirel Bilgi Üni. Özel İç Mimarlık İstanbul
48 Fatma Han Celal Bayar Üni. Devlet Tarih Öğretmenliği Manisa
49 Ufık Gülen Giresun Üni. Devlet PDR Giresun
50 Akın Ekenel Kocaeli Üni. Devlet Otomotiv Mühendisliği Kocaeli
51 Cem Kirmit Kocaeli Üni. Devlet Bilişim Öğretmenliği Kocaeli
oges   mebk12tr   egitim   ekayit   eokul4   eokul5