murat_--k  Murat IŞIK                   Anasınıfı A
fatma_karadeniz  Fatma KARADENİZ  Anasınıfı B
abdullah_aytap

Abdullah AYTAP 1-A

      05/05/1975 Konya’da doğdu. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrenimini Konya’da tamamladı. 27/10/2000 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nda göreve başladı. Evli ve iki çocuk sahibi. İngilizce ve Arapça bilmektedir.

OSMAN_PARLADICI

Osman  PARLADICI 1-B

 

    1981 Yılında Konya'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Konya'da tamamladı.  2003 yılında Selçuk Üniversitesi sınıf öğretmenliği Bölümünü bitirdi.
İlk olarak Karaman ili Sarıveliler ilçesi Dumlugöze İlköğretim okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.
     Karaman merkez  anafartalar ortaokulunda müdür yardımcısı olarak görev yapmakta iken 8 kasım 2014 tarihinde Cidde Uluslararası Türk okulunda sınıf öğretmeni olarak görevlendirildi.
      Evli ve iki çocuk babasıdır.
      Halen okulumuzda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

 

SELM_ELK

Selim ÇELİK 1-C

1965 Burdur da doğdu ;ilkokulu köyünde, orta ve lise öğrenimini Burdur İmam Hatip Lisesinde,Üniversite öğrenimini Akdeniz Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesinde okudu.

Öğretmenlik mesleğine Diyarbakır ‘da başladı. Uzun yıllar öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra 2004 yılında Yurt dışı Öğretmenlik sınavını kazanarak TC Riyad Büyükelçiliği Riyad Uluslar arası Türk okulunda görevlendirildi. Bu okulda 3 yıl çalıştıktan sonra 2007 yılında Taif Uluslar arası Türk Okuluna görevlendirildi.                                    Yurt dışı görev dönüşünde Burdur Çeltikçi ilçesinde Şube Müdürü olarak göreve başladı.Ardından  Burdur Merkezde TOBB Ortaokulu Müdürlüğü yaptı ve son 2 yılda Burdur İl Milli Eğitim Şube Müdürü olarak çalıştı.

2014 yılında girdiği Yurtdışı Öğretmenlik sınavını tekrar kazanarak Cidde Uluslar arası Türk Okuluna 08.11.2014 tarihinde görevlendirildi.Halen bu okulda sınıf Öğretmeni olarak çalışmaktadır.

Fatih Mehmet, Muhammed Yasin ve Bilal isimlerinde üç çocuğu bulunmaktadır..   Eğitimde  başarıyı artırırcı önlemler  konulu  alan araştırmasına dayalı MEB Dergisinde yayımlanmış Makalesi bulunmaktadır.

MUSA_KARADA Musa KARADOĞAN 1-D
LATF_ETNGZ

Latif ÇETİNGÖZ 1-E

15/11/1980  tarihinde Yozgat – Sorgun’da doğdu.

2003 yılında Cumhuriyet Üniversitesi- Eğitim Fakültesi – Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirerek aynı yıl Milli Eğitim Bakanlığı’nda Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı. 26/03/2010 yılında görevde yükselme sınavında başarılı olarak Yozgat-Sorgun Külhüyük Şehit Sait Özbek İlkokulunda Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

29/12/2013 tarihinde yapılan şube müdürlüğü sınavında başarılı olarak Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak göreve yaptı. 08/11/2014 tarihinde Cidde Uluslar arası Türk Okuluna Sınıf Öğretmeni olarak görevlendirildi.

8 Kasım 2014 de Cidde Uluslar arası Türk Okulunda göreve başladı.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

mehmet_akba

  Mehmet  AKBAŞ 2-A

1981 yılının Haziran ayının 27’sinde o zamanki adıyla Kızılcahamam ilçesine bağlı , şimdi ise Kazan İlçesine bağlı olan Aşağıkaraören Köyü’nde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 1999 yılında girdiği üniversite sınavında Kastamonu Eğitim Fakültesi’ni kazandı. Bu fakülteden 2003 yılında mezun oldu. Aynı sene Ağrı’ya öğretmen olarak atandı. Ağrı’da 3 sene Sarıdoğan Köyü’nde, 2 sene de Aşağı küpkıran Köyü’nde çalıştı.

Ağrı’da 5 yıl çalıştıktan sonra 2008 yılında Ankara’nın Keçiören ilçesi’nde Mustafa Necati İlköğretim Okulu’na atandı.Burada çalıştığı süre içinde girdiği Yurtdışı Öğretmenlik Sınavı’nı kazanarak Suudi Arabistan’ın CİDDE şehrine öğretmen olarak görevlendirildi. Halen Cidde Uluslararası Türk Okulu’nda  Sınıf Öğretmeni  olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

mesut

 Mesut DÜNDAR 2-B

1977 yılında samsun’un Çarşamba ilçesinde dünyaya geldi.İlkokula Samsun’da başladı.Orta ve lise eğitimini Samsun İmam Hatip Lisesinde,üniversite eğitimini K.T.Ü Giresun Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirerek tamamladı.

2000 yılı Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.2008 yılında İstanbul Sultanbeyli’de sınıf öğretmeni iken müdür yardımcılığı görevine atandı.2009 yılında  eş durumundan Samsun’a tayin oldu.2010 yılında Samsun’un Asarcık ilçesinde müdür yardımcılığına atandı.

2011 yılında yurtdışı öğretmenlik sınavını kazandı.2013 yılı temmuzunda Cidde Türk Okuluna sınıf öğretmeni olarak görevlendirildi.19 Eylül 2013 tarihinde göreve başladı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

ali_akdemir

  Ali AKDEMİR 2-C

mit_nleren

 Ümit ÜNLERŞEN 2-D

9 Mart 1977   tarihinde  Kars  ili Selim  ilçesinde dünyaya geldi.İlkokul yıllarını Elazığ ve  Isparta’da  ortaöğrenimimi  ise Konya’da   tamamladı. Selçuk Üniversitesi Fen-Edeb.  Kimya bölümünden 1999 baharında mezun oldu.2000 yılının Ocak ayında Kars Sarıkamış’ta Öğretmenlik görevine başladı. 2002 yılında eş durumundan Konya’ya tayini çıktı.Konya’da 8.5 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra yapılan Müdür Yardımcılığı sınavını kazanarak 2.5 yıl müdür Yardımcılığı görevinde çalıştı.

Yurt dışı öğretmenlik görevinin olduğunu duyması O’nun 2011 yılında  yapılan  Yurt dışı öğretmenlik sınavına girmesine vesile oldu.Bu sınavı kazanarak AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından  16.09.2013 yılında Suudi Arabistan’ın  Cidde  şehrine Sınıf öğretmeni olarak  görevlendirildi.

 Evli ve İki çocuk babası olan Ümit ÜNLERŞEN  orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

mit_nleren

 Galip BİLGİLİ 2-E

     1968 yılında Samsun ili Vezirköprü ilçesinin Alanşeyhi köyünde doğdu.1975 yılında başladığı ilkokulu 1980 yılında bitirdi.1982 yılında Vezirköprü İmam-Hatip Lisesine kaydoldu.Ertesi yıl Sinop İmam-Hatip Lisesini Devlet Parasız yatılı olarak kazandı. Sinop İ-H-L’ den 1989 yılında mezun oldu.Aynı yıl Giresun eğitim Fakültesini kazandı.1993 yılında Fakülteden mezun oldu.

       1994 yılı şubat ayında Kars ili Selim İlçesi Kırkpınar köyünde Sınıf öğretmenliğine  başladı.1997 yılında Konya Cihanbeyli’ye geldi.1997-1998 yıllarında 8 ay  kısa dönem askerliğini Amasya ve Bingöl’de yaptı.2010 yılına kadar Cihanbeyli’de öğretmen ve yöneticilik yaptı.2010 Yılında Konya merkeze atandı.

     2001 -2010 yılları arasında bir sendikanın  Cihanbeyli teşkilatını kurdu ve 2010 yılına kadar başkanlık yaptı.Aynı zamanda diğer sivil toplum kuruluşlarında görev aldı.

      Yurt dışı sınavlarına girdi ve 2102 yılında sınavı kazandı .2013 yılında Cidde Uluslararası Türk Okuluna atandı. 11/10/2013 tarihinde Cidde Uluslar arası Türk Okulunda göreve başladı.

       Okumayı,şiir yazmayı ve dostlarla sohbet etmeyi seven Galip Bilgili yazmış olduğu şiirlerini “Çağıltı” adını verdiği kitapta topladı ve yayınladı.

        Halen şiir ve diğer alanlarda yazmaya devam etmektedir..

        1995 yılında  evlendi .Üç çocuğu var.

 

adem Adem KÜÇÜK 3-A
ahmt   Ahmet CANDEMİR 3-B
YASN_KOOLU  Yasin KOÇOĞLU 3-C
yaar_yldrm

 Yaşar YILDIRIM 3-D

1972 yılında Ağrı da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri de tamamladı. 1991 yılında başladığı Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden 1995 yılında mezun oldu. Aynı yıl Nevşehir İli Acıgöl İlçesi 4 Temmuz İlkokulu’nda Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı. Daha sonra sırasıyla Muş İli Merkez İlçesi Bahçeköy İlkokulu’nda Yedek Subay Öğretmen, Nevşehir İli Kozaklı İlçesi Karahasanlı Kasabası’nda Sınıf Öğretmeni olarak çalıştıktan sonra; 2004 yılında Kayseri İli Yeşilhisar İlçesi Musahacılı Köyü’ne tayini çıktı. Ardından Kayseri İli Melikgazi İlçesi 80. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu’na Sınıf Öğretmeni olarak tayin olduktan bir yıl sonra aynı okula Müdür Yardımcısı olarak atandı. 5 yıl idarecilikten sonra Yurtdışı görevle Cidde Uluslararası Türk Okuluna 2013 Eylül ayında atandı . 

2005 yılında Uzman Öğretmen olan öğretmenimiz, evli ve 2 Çocuk babasıdır. Ayrıca, İlköğretimde Kaynaştırma ve Drama, Özel Eğitim, Rehberlik Hizmetleri Eğitimi, İlkyardım ve İlk Müdahale, Öğrenen Lider Öğretmen, Bilgisayar ve  İnternet, Bilişim Teknolojileri Formatörlüğü ve Direksiyon Eğitimi Alanlarında sertifika sahibidir.

Şiir, Tiyatro ve Edebiyat sahasına oldukça ilgili olan öğretmenimizin Teşekkür, Takdir ve Aylıkla Ödüllendirmeleri bulunmaktadır

MUSTAFA_KILI   Mustafa KILIÇ 3-E
M_K  
cihat_ent-rk  Cihat ŞENTÜRK  4-A
 Abdullah Armağan ARI 4-B
 Metin ERDOĞAN  4-C
 Ahmet KAHVECİOĞLU   4-D
 Cem ŞEKER   4-Eoges   mebk12tr   egitim   ekayit   eokul4   eokul5