T.C.

CİDDE BAŞKONSOLOSLUĞU

Cidde Uluslararası Türk Okulu Müdürlüğü

S. N

ADI SOYADI

BRANŞI

  1.  

Musa ŞAHİN

Okul Müdürü

  1.  

Mahmut ÇETİNKAYA

MÜDÜR YRD

  1.  

Osman ARTUL

MÜDÜR YRD

  1.  

Mümin YAZAREL

MÜDÜR YRD

  1.  

Zeki EKİZ

MÜDÜR YRD

  1.  

İ.Erdem AYDIN

Müdür.Yrd.

  1.  

Abdulkadir AKUSTA

Bilişim Teknolojileri

  1.  

Hasan Cihad KARANALBANT

TDE

  1.  

Metin ŞEKER

TÜRKÇE

  1.  

Süleyman ALTINER

TÜRKÇE

  1.  

Serkan YILBIR

TÜRKÇE

  1.  

Seyide Özcan

TÜRKÇE

  1.  

İlkay KARAHAN

TÜRKÇE

  1.  

Osman YÜKSEL

TÜRKÇE

  1.  

Ökkeş DEMİREL

T.D.E ÖĞRETMENİ

  1.  

Yusuf DURMAZ

MATEMATİK

  1.  

Mustafa SÜZER

MATEMATİK

  1.  

Abdullah KARAMAN

MATEMATİK

  1.  

Abdullah KUDAL

MATEMATİK

  1.  

Ercan ÖMÜR

MATEMATİK

  1.  

Mustafa KIZILKAYA

MATEMATİK

  1.  

Deniz DURĞUT

SOSYAL BİLGİLER

  1.  

Mehmet ŞENTÜRK

SOSYAL BİLGİLER

  1.  

Abdullah AYVAZ

FEN BİLGİSİ

  1.  

Sefa ONBAŞI

COĞRAFYA

  1.  

Ahmet ERDOĞAN

COĞRAFYA

  1.  

Nafiz TORUN

FİZİK

  1.  

Hakan UYAR

KİMYA

  1.  

Orhan MERTER

KİMYA

  1.  

Ahmet GÜLER

İNGİLİZCE

  1.  

Serkan ŞİMŞEK

İNGİLİZCE

  1.  

Kazım ÖZDEMİR

İNGİLİZCE

  1.  

İhsan ÖZDEMİR

İNGİLİZCE

  1.  

Ahmet ELVERDİ

İNGİLİZCE

  1.  

Hilmi DÖNMEZ

İNGİLİZCE

  1.  

Yasin KARAKOÇ

İNGİLİZCE

  1.  

İsa GÜLERYÜZ

İNGİLİZCE

  1.  

Sami ERTÜRK

İNGİLİZCE

  1.  

Ömer TAŞTAN

ARAPÇA

  1.  

İzzet ÇILGIN

ARAPÇA

  1.  

Yunus ŞİRİN

ARAPÇA

  1.  

Ender GÜNAY

DİN KÜLTÜRÜ VE AH. BİL.

  1.  

Zafer YILMAZ

DİN KÜLTÜRÜ VE AHL. BİL.

  1.  

Mehmet ÖZTAŞ

DİN KÜLTÜRÜ VE AHL.BİL.

  1.  

Hüseyin SAMAST

TEKNOLOJİ VE TASARIM

  1.  

Hayal KAYA

FEN VE TEKNOLOJİ

  1.  

Ahmet DAĞ

FELSEFE

  1.  

Ahmet AKÇELİK

BİYOLOJİ

  1.  

Orhan ZEREY

TARİH

  1.  

Erdem DEMİRKOL

TARİH

  1.  

Ahmet GENİŞ

İHL.MESLEK DERSLERİ

  1.  

Songül ŞAHİN YARDIMCI

REHBERLİK

  1.  

Emin BOSTANCI

REHBERLİK

  1.  

Sezai YAŞAR

MÜZİK

  1.  

Ali Şükrü AYAN

GÖRSEL SANATLAR

  1.  

Muhammet Masum ÇAKMAKTAŞ

BEDEN EĞİTİMİ

  1.  

Mustafa DOĞAN        

BEDEN EĞİTİMİ

  1.  

İmdat GÜMÜŞ

ÖZEL EĞİTİM

  1.  

Ahmet CANDEMİR

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Abdullah Armağan ARI

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Adem KÜÇÜK

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Murat ÇOLAKER

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Metin ERDOĞAN

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Cem ŞEKER

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Ahmet KAHVECİOĞLU

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Cihat ŞENTÜRK

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Mustafa KAFADAR

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Mustafa KILIÇ

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Yasin KOÇOĞLU

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Mehmet AKBAŞ

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Mesut DÜNDAR

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Ümit ÜNLERŞEN

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Yaşar YILDIRIM

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Ali AKDEMİR

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Galip BİLGİLİ

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Abdullah AYTAP

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Musa KARADOĞAN

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Latif ÇETİNGÖZ

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Selim ÇELİK

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Osman PARLADICI

SINIF ÖĞRETMENİ

  1.  

Murat IŞIK

OKUL ÖNCESİ

  1.  

Fatma KARADENİZ ÖZDÖNER

OKUL ÖNCESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    

oges   mebk12tr   egitim   ekayit   eokul4   eokul5